65 lat WETI

Wydział Łączności, Elektroniki i  ostatecznie Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki ma swoją długą i bogatą historię.

W sobotę, 27 maja br. z okazji jubileuszu 65-lecia Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki  w murach wydziału odbyło się wiele wydarzeń. Krótką relację z Dnia Absolwenta zamieszczamy tutaj.

„ONI SĄ OD NAS” to motto naszej wystawy, którą można obejrzeć w holu budynku WETI B. Ekspozycja sylwetek nie jest zamknięta, na bieżąco jest ona uzupełniana, czekamy na Ciebie! Będziemy wdzięczni, jeśli zgodzisz się, aby pojawiło się tam także Twoje zdjęcie, krótka notka biograficzna, najważniejsze osiągnięcia, także Twoje niestandardowe pasje i osiągnięcia. Chcemy obecnym studentom pokazać, a dawnym absolwentom przypomnieć osoby, o których możemy z satysfakcją powiedzieć „ONI SĄ OD NAS” – wielkiego grona elektroników, informatyków i automatyków, które może z dumą prezentować swoje indeksy i dyplomy WETI PG. Informacje te wg formatki prześlij na adres: 65lat@eti.pg.gda.pl

 

     Zdjęcia "WETI razem" zrobione z drona - 27 maja 2017 po godz. 13.

           

 

Dziekan WETI, prof. dr hab. inż. Jerzy Wtorek osobiście  zapraszał do udziału w obchodach jubileuszu!  


Film można obejrzeć w trybie pełnoekranowym na YouTube

Specjalny biuletyn z okazji Dnia Absolwenta ukazał się drukiem, ale można go także pobrać!  BIULETYN ETI